Parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml

  • Parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml

Sharina Mukhallat Dhanel Oudh je jemnou směsicí nejvybranější květinové a orientální alchymie. Tato koncentrovaná vůně je jemná a luxusní. Bohaté původní ingredience dodávají této vůni velmi klasický a vintage vzhled, kterého si vysoce cení patroni jemné chuti a luxusu.

Složení parfému

Hlava

santalové dřevo, růže, pačuli, pelargónie

Srdce

šafrán, cibetka, olibanum

Základ

kůže, jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář