Parfém Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

  • Parfém Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

Lesk Wahami spočívá v snadné souhře jeho moderních a klasických orientálních aspektů. Proměňte i zcela běžný den ve výjimečný zážitek. Tento parfémovaný olej je vhodný pro muže i ženy.

Složení parfému

Hlava

neroli, konvalinka, šafrán

Srdce

meruňka, fialka

Základ

jantar, kůže, cedr, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář