Parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml

Zakerat Al Sharq – Ostorah je ódou na slavnou minulost Středního východu, legendárních arabských osobností, které položily základ bohaté arabské civilizace. Svěží úvodní tóny pomerančových květů dodávají parfému nádhernou radost ze života připomínající triumfy minulosti. Květinové srdce tohoto unisex koncentrovaného parfému s vůní jasmínu, fialky a heřmánku je svůdným pozváním k tajemné pižmové a dřevité základně temperované do zemitého tepla svůdným jantarem. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, pomeranč, artemisia

Srdce

jasmín, fialka, hřebíček, styrax, šafrán, heřmánek

Základ

pačuli, vetiver, cedrové dřevo, jantar, pižmo, mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář