Parfém Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml

  • Parfém Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml

Replay Signature Lovers Man je nová úžasná tvorba patřící do kolekce Signature. Novinky jsou nově zdobeny ikonickým světem módy Replay. V těchto nových výtvorech nejsou tetování okázalá, jsou spíše prvkem, který komunikuje pozitivní poselství lásky ve hře kontrastů s obrazem motorkáře. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, pomelo, švestka

Srdce

kardamon, levandule, fialka

Základ

guajakové dřevo, labdanum, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Replay. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Replay

Pokud chcete koupit originální parfém Replay online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář