Parfém Rochas Byzance – EDP 60 ml

  • Parfém Rochas Byzance – EDP 60 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rochas Byzance – EDP 60 ml

Květinová vůně Byzance je určena ženám, které vědí co chtějí. Výborná do chladnějšího počasí, ve kterém okouzlíte své okolí. Kdykoli se navoníte, tak se za vámi každý otočí. Budete stejně neodolatelná jako Annabelle Belmondo, která tuto vůni představuje. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019

Složení parfému

Hlava

neroli, hruška, bergamot

Srdce

frézie, růže, otočník

Základ

světlé dřevo, pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rochas Byzance – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rochas Byzance – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rochas Byzance – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rochas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rochas

Pokud chcete koupit originální parfém Rochas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rochas Byzance – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář