Parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml

  • Parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Rochas L´Homme – EDT 40 ml

Toaletní voda L’Homme, kterou se pyšní značka Rochas je nadčasovou orientální vůní. Tato vůně určitě nesmí chybět na vašem toaletním stolku. Ke všemu na vašem těle vydrží opravdu dlouho a žádná žena vám neodolá. Náladu vám zvedne červený pomeranč, ananas a kardamon, který ucítíte v popředí. Divoké srdce představí bazalka, jalovec a pelargonie. Závěrem se projeví  mocné pačuli, mech a nesmí chybět ani fazole tonka.Vůně byla uvedena na trh v lednu 2020.

Složení parfému

Hlava

červený pomeranč, ananas, kardamom

Srdce

bazalka, jalovec, pelargonie

Základ

pačuli, mech, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rochas L´Homme – EDT 40 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rochas L´Homme – EDT 40 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rochas L´Homme – EDT 40 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rochas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rochas

Pokud chcete koupit originální parfém Rochas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář