Parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml

Mademoiselle Rochas Couture z kolekce Mademoiselle Rochas je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, hrušky a růžového pepře. Poté přechází do květinového srdce tvořeného konvalinkou, pomerančovým květem a květinou heliotrop. Kompozici uzavírá fazole tonka, santalové dřevo a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bergamot, hruška, růžový pepř

Srdce

pomerančový květ, konvalinka, heliotrope

Základ

santalové dřevo, fazole tonka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rochas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rochas

Pokud chcete koupit originální parfém Rochas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář