Parfém s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml

  • Parfém s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml,
  • vůně pro muže (Dřevitá – Follow Your Soul Men),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml

Vůně, která probouzí náš vnitřní hlas, zachycuje lehkost pohybu a přináší tak sílu pro každodenní výzvy. Koncept dvojčat byl vytvořen pro muže a ženy, kteří mají obě nohy pevně na zemi, ale stále sledují svůj mentální rytmus. Vynikne na muži, který chce být sám sebou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

bergamot, růžový pepř, kardamon

Srdce

mech, rozmarýn, ambroxan

Základ

cedrové dřevo, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém s.Oliver. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy s.Oliver

Pokud chcete koupit originální parfém s.Oliver online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář