Parfém s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml

  • Parfém s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Follow Your Soul),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml

Pocit svobody, vyjádření emocí a dokonalost sebe sama – to vše může spustit jediný pohyb. Vůně, která probouzí náš vnitřní hlas, zachycuje lehkost pohybu a přináší tak sílu pro každodenní výzvy. Pro romantické ženy, které chtějí okouzlit.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

citron, černý pepř, růžový pepř

Srdce

růže, jasmín, magnólie

Základ

cedrové dřevo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém s.Oliver. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy s.Oliver

Pokud chcete koupit originální parfém s.Oliver online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář