Parfém s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml

  • Parfém s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml

Vůně s.Oliver For Her zachycuje třpytivé okamžiky bezstarostné radosti jako mnohostranná vůně, která zůstává radioaktivní v naší paměti. Pro všechny stylové ženy, které procházejí lehkým a radostným životem a oceňují skvělé vůně.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

liči, růžový pepř, bergamot

Srdce

růže, pivoňka, magnólie

Základ

duhovka, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém s.Oliver. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy s.Oliver

Pokud chcete koupit originální parfém s.Oliver online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář