Parfém s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml

  • Parfém s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Citrusová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml

Vůně s.Oliver So Pure Women se jemně roztaví do pokožky. Cítíte se dobře a jednoduše nádherně voníte – tomu napomáhají šťavnaté citrusové tóny v horní notě, doplněné zeleným břečťanem a ovocnou svěžestí jablka. Měkký základ s hřejivým ambroxem a dřevitými tóny dotváří sametovou vůni. Nové vůně od s.Oliver SO PURE vám pomohou zdůraznit vaši vlastní osobnost.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

jablko, citron, břečťan

Srdce

frézie, jasmín, kašmírové dřevo

Základ

ambrox, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém s.Oliver. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy s.Oliver

Pokud chcete koupit originální parfém s.Oliver online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář