Parfém Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml

Dámská toaletní voda Amo Ferragamo Flowerful představuje hojnost květin, čistý výraz radosti ze života, nakažlivého optimismu a šumivé energie. 
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

campari, černý rybíz, yuzu

Srdce

květ švestky, jasmín, růžová pivoňka

Základ

vanilková orchidej, světlé dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Salvatore Ferragamo

Pokud chcete koupit originální parfém Salvatore Ferragamo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář