Parfém Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml

Značka Salvatore Ferragamo představuje novinku, která vyjadřuje sebevědomou a odvážnou duši moderního člověka, který cestuje životem s vášní. Oslní vás zářící exploxe středomořských citrusů s pulzujícím bergamotem. V samotném srdci parfému ucítíte květinovo kožené tóny. Teplé tóny pižma a vetiveru doplňují šťávu a zvyšují smyslnou dimenzi čichové kompozice.
Produkt byl uveden na trh v roce 2020. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón, šalvěj

Srdce

listy fialky, kůže, cedr

Základ

oakmoss, vetiver, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Salvatore Ferragamo

Pokud chcete koupit originální parfém Salvatore Ferragamo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář