Parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml

Signorina Ribelle od značky Salvatore Ferragamo je orientální květinová vůně pro ženy. Parfém vytvořila Sophie Labbe. Smyslná vůně vhodná na běžné nošení i speciální chvíle.
Byla uvedna na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

ylang-ylang, plumérie

Základ

vanilka, zmrzlina, kokosové mléko

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Salvatore Ferragamo

Pokud chcete koupit originální parfém Salvatore Ferragamo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář