Parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel od značky Salvatore Ferragamo je dřevitá vůně pro muže. Parfém vytvořili Marie Salamagne a Alberto Morillas.
Byla uvedena na trh v roce 2019.  

Složení parfému

Hlava

ozón, šalvěj muškátová, bergamot, káva

Srdce

římský kmín, cedr, naplavené dřevo

Základ

ambroxan, kadidlo, labdanum, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Salvatore Ferragamo

Pokud chcete koupit originální parfém Salvatore Ferragamo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář