Parfém Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé

  • Parfém Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé,
  • vůně pro ženy ( – ),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé

Set obsahuje:

Izia – EDP 1,4 ml
Soir D´Orient – EDP 1,4 ml
Eau Du Soir – EDP 1,4 ml
Mon Guerlain – EDP 0,7 ml
Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Set vůní. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Set vůní

Pokud chcete koupit originální parfém Set vůní online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Set vůní Set luxusních francouzských vůní pro ženy – Sisley, Guerlain & Chloé se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář