Parfém Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley

  • Parfém Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley,
  • vůně ( – ),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley

Set obsahuje:

Pure XS For Her – EDP 1,5 ml
Olympea – EDP 1,5 ml
Mon Guerlain – EDP 0,7 ml
Soir D´Orient – EDP 1,4 ml
Izia – EDP 1,4 ml

Složení parfému

Typ
Parfémová voda
Určení
pro ženy

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Set vůní. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Set vůní

Pokud chcete koupit originální parfém Set vůní online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Set vůní Set orientálně-dřevitých a květinových vůní pro ženy – Paco Rabanne, Guerlain, Sisley se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář