Parfém Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml

  • Parfém Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml

Eau Du Soir je vůně plná skvělých komponentů, kterou si zajisté velmi oblíbíte. Staňte se ikonou a nekonečnou inspirací sama sobě. Protože jste to právě vy, kdo si může dopřát vše, o čem sníte. Vůně je vhodná při jakékoli příležitosti.Vůně byla uvedena na trh v roce 1999.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, grapefruit

Srdce

ylang-ylang, růže, konvalinka, jasmín, kosatec, karafiát, pryskyřice, jalovec, mech, pačuli, šeřík, pepř

Základ

jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Sisley. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Sisley

Pokud chcete koupit originální parfém Sisley online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Sisley Eau Du Soir – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář