Parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Aldehydická),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

Izia od značky Sisley je vůně pro každou moderní ženu. Hlava se skládá z aldehydů, bílého bergamotu a růžového pepře. V čistě květinovém srdci se snoubí růže, andělika, jasmín, pivoňka a konvalinka. Základ pak dotváří ambra společně s cedrovým dřevem a pižmem.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017 a jejím Nosem je Amandine Clerc-Marie.

Složení parfému

Hlava

aldehydy, bílý bergamot, růžový pepř

Srdce

růže, květinové tóny, andělika, jasmín, pivoňka, konvalinka

Základ

ambra, cedrové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Sisley. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Sisley

Pokud chcete koupit originální parfém Sisley online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář