Parfém STR8 FR34K – EDT 100 ml

  • Parfém STR8 FR34K – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému STR8 FR34K – EDT 100 ml

STR8 FR34K nabízí smyslnou, orientálně- kořeněnou vůni s dřevitými tóny, která byla vytvořená pro muže, kteří v sobě skrývají rebela a nebojí se překračovat hranice. Hlava vůně Vás nadchne vůní Bergamotu, pepře a zázvoru, srdce vůní šalvěje a estragonu a základ vůně je tvořen amber dřevem a kakaem.

Složení parfému

Hlava

bergamot, pepř, zázvor

Srdce

šalvěj, estragon

Základ

ambra, kakao

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému STR8 FR34K – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem STR8 FR34K – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem STR8 FR34K – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém STR8. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy STR8

Pokud chcete koupit originální parfém STR8 online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém STR8 FR34K – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář