Parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml

  • Parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml

Alien Man z kolekce Alien je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Aromatická hlava obsahuje neobvyklou kombinaci buku, kopru, anýzu, levandule, citronu, máty a tymiánu. Srdce se skládá z kůže, vonokvětky (osmanthus), pelargonie, pepře a kašmírového dřeva. Kompozici uzavírá vanilka, bíla ambra a kašmíran.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

buk, kopr, anýz, levandule, citron, máta, tymián

Srdce

kůže, kašmírové dřevo, vonokvětka, pelargonie, pepř

Základ

bílá ambra, kašmíran, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Thierry Mugler

Pokud chcete koupit originální parfém Thierry Mugler online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT 50 ml + tělový a vlasový šampon 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář