Parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

  • Parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

Limitovaná edice Angel Eau Sucrée 2017 je dokonalá vůně pro něžné ženy. Kompozice se skládá ze zajímavých komponentů, díky kterým vznikla tato skvělá toaletní voda.  Na začátku ucítíme červené bobule, citrusy a sorbet. Střední tóny zaujímá sněhová pusinka a karamel. Vanilka s pačuli se starají o skvělý konečný zážitek. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

červené bobule, citrusy, sorbet

Srdce

sněhová pusinka, karamel

Základ

vanilka, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Thierry Mugler

Pokud chcete koupit originální parfém Thierry Mugler online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář