Parfém Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml

  • Parfém Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml

Toaletní voda Angel od Thierry Mugle je orientálně-vanilková vůně pro ženy. Hlava obsahuje svěží bergamot a růžový pepř. V srdci se ukrývá červené plody s pralinkou. Kompozici uzavírá sladká vanilka, pačuli, pižmo a cedrové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2011 jako modernější verze klasické parfémové vody Angel z roku 1992. Její tváří se stala americká herečka Eva Mendes.

Složení parfému

Hlava

bergamot, růžový pepř

Srdce

červené plody, pralinka

Základ

pižmo, pačuli, cedr, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Thierry Mugler

Pokud chcete koupit originální parfém Thierry Mugler online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Thierry Mugler Angel – EDT (náplň) 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář