Parfém Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml

  • Parfém Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml

Francouzská značka Thierry Mugler představuje dámskou novinku z řady Angel. Jedná se o neodolatelnou a odvážnou vůni pro moderní hrdinku. Kombinuje sen, fantazii a realitu. Sloganem parfému je “žijte podle svých snů”.
Novinka roku 2020. 

Složení parfému

Hlava

maliny, liči

Srdce

růže

Základ

benzion, akigalawood

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Thierry Mugler

Pokud chcete koupit originální parfém Thierry Mugler online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Thierry Mugler Angel Nova – EDP náplň 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář