Parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml

  • Parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody | Testery parfémů.

O parfému Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml

Aura Mugler je orientální vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2017. Hlavu tvoří bergamot a listy rebarbory, srdce se skládá ze zelených tónů, květů pomerančovníku a ylang-ylang. V základu se rozvoní bourbonská vanilka, dřevité tóny, ambrové a santalové dřevo.

Složení parfému

Hlava

bergamot, listy rebarbory

Srdce

květ pomerančovníku, zelené tóny, ylang-ylang

Základ

bourbonská vanilka, dřevité tóny, ambrové dřevo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Thierry Mugler

Pokud chcete koupit originální parfém Thierry Mugler online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDP (plnitelná) – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář