Parfém Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml

  • Parfém Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Tiffany & Co.),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml

Tiffany & Co. je květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2017. Svěží hlavu tvoří šťavnatá mandarinka, bergamot a citron. Srdce patří kosatci, broskvi, růži a černému rybízu. V základu se snoubí pačuli a pižmo. Nosem této vůně je německá parfémářka Daniela (Roche) Andrier.Sada obsahuje : 

Tiffany & Co. parfémovaná voda 75 ml
Fresh Floral parfémovaná voda 10 ml
Dark Cedar parfémovaná voda 10 ml

Složení parfému

Hlava

mandarinka, bergamot, citron

Srdce

kosatec, černý rybíz, broskev, růže

Základ

pačuli, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiffany & Co.. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiffany & Co.

Pokud chcete koupit originální parfém Tiffany & Co. online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml + Fresh Floral EDP 10 ml + Dark Cedar EDP 10 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář