Parfém Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml

Tato exkluzivní vůně Arethusa je založena na vůních a odrazech krásné Sicílie, kde se historie, umění a příroda prolínají v kouzelném moři emocí. Najdete lahodné ovoce spárované s úžasně vonícími květinami, harmonicky kontrastujícím kořením, které obklopují Syrakusy a krásný ostrov Ortigia. Vůně dokonce obsahuje náznaky písku, soli a moře, které vás přivedou přímo k oceánu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

fík, švestka, šalvěj, grapefruit, pomeranč, zázvor, santalové dřevo

Srdce

granátové jablko, vřes, pomerančový květ, jasmín, šafrán, růže

Základ

sůl, mořská voda, vetiver, písek, oleandr, kůže, labdanum, liquidambar, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Arethusa – parfémovaný extrakt 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář