Parfém Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml

Delox byl inspirován výletem plachetnic kolem kykladských ostrovů řeckého souostroví a jeho poznámky odrážejí nádherně svěží, botanické vůně nejjižnějšího Středomoří. Jinými slovy esence léta – vůně, která odráží pocit, že jste ve světě bez péče. Meltemi je název místního větru kolem těchto částí, a když fouká, přináší vůni silné řecké kávy, která se vyrábí na všech lodích v této oblasti, maků ze země a slané vody ve vzduchu. Vzduch šustí jemnou zelenou křupavostí hyacintů, tureckou růžovou vodou a opojnou bylinnou opoponaxovou pryskyřicí, která se tak často používá v nedalekých řeckých pravoslavných církvích. 

Složení parfému

Hlava

kosatec, káva, bílý hyacint

Srdce

vanilka, turecká růže, opoponax

Základ

cedr, ambra, bílé pižmo, med

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Delox – parfémovaný extrakt 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář