Parfém Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml

Eclix od značky Tiziana Terenzi je vůně plná květin a dřeva pro ženy a muže. Byla vytvořena Paolo Terenzi. Představuje silné objetí, které je stejně teplé jako kašmírový šátek, ale zároveň chladné jako jarní vánek.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. 

Složení parfému

Hlava

vanilka, mandle, kosatec, pomeranče, mandarinky

Srdce

citrón, fialka, bílá lilie

Základ
santalové dřevo, cedr, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Eclix – P 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář