Parfém Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml

Ecstasy od Tiziana Terenzi je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje akordy borovice, smrku a oblázků. V srdci ucítíte kombinaci kadidla, pačuli, růže a fialky. Kompozici uzavírá ambra, pryskyřice labdanum, fazole tonka, zemité tóny, santalové dřevo a další dřevité esence. 
Na trh byla uvedena v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

borovice, smrk, oblázky

Srdce

kadidlo, pačuli, růže, fialka

Základ

santalové dřevo, ambra, labdanum, fazole tonka, zemité tóny, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář