Parfém Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml

Gold Rose Oudh představuje mýtický oheň uprostřed pouštního tábora. Představte si, že se podřizujete smyslné náladě jedné noci v divočině. Jeho noty jsou zároveň provokativní a uklidňující: růže a med vložené do teplých a kořeněných tónů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

jedle, písek, bergamot

Srdce

růže, pepř, pačuli

Základ

santalové dřevo, med, pižmo, agarové dřevo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář