Parfém Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Kirke je luxusní chyprově-ovocná vůně pro ženy i muže. Ovocnou hlavu složenou z broskve, malin, marakuji a hrušky doplňují rybízové listy a písčité tóny. V jednoduchém květinovém srdci ucítíte konvalinku, která následně přejde do základu obsahujícího sladkou vanilku, květinu heliotrop, santalov dřevo, pačuli a pižmo.Na trh byla uvedena v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

marakuja, broskev, maliny, rybízové listy, hruška, písek

Srdce

konvalinka

Základ

heliotrop, vanilka, santalové dřevo, pačuli, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Kirke – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář