Parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Laudano Nero je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Jedná se o luxusní niche vůni s bohatým složením, ve které převládají bylinné a dřevité tóny doplněné o netradiční složky jako je např. popel, břidlice, vavřín či kafr. Ideální pro všechny, kteří se rádi odlišují.
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

pelyněk, koňak, rozmarýn, tabák, myrta, ambra

Srdce

červená růže, med, cedr, kosatec, santalové dřevo, rozmarýn, popel, břidlice

Základ

kašmírové pižmo, vavřín, kadidlo, kafr, agarové dřevo, vetiver, pižmo, dub, vanilka, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář