Parfém Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml

Originální vůně absinthu a vaniky vás mile překvapí a již nebudete chtít používat jinou kombinaci. Parfém si oblíbí jak muži, tak i odvážné ženy. Tato vůně se otevírá jiskřivostí sicilských citrusů, bergamotem a pomerančem, obohaceným grapefruitem, nasyceným silou absintu a dotykem badyánu a zeleného čaje. Svůdným srdcem tohoto luxusu se stal kosatec, jasmín, rozkvetlý květ pomerančovníku, sladký fík a nechybí ani bulharská růže. Poté pronikne vůně santalového dřeva, pižmo, heliotrop, pravá ambra a již zmíněný úžasný květ vanilky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, bergamot, zelený čaj, badyán, absinth

Srdce

kosatec, jasmín, květ pomerančovníku, fík, bulharská růže

Základ

santalové dřevo, pižmo, heliotrop, pravá ambra, květ vanilky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Lince – P 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář