Parfém Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml

Tento mnohostranný parfém, inspirovaný údolími Toskánska Maremma, vyzařuje sílu svého okolí. Díky ovocným a květinovým tónům spolu s tóny kůže a dřeva je tento parfém dlouhotrvající. Jeho černá láhev obsahuje veškerá kouzla této divoké a fascinující země, jednoho z nejméně známých koutů Itálie, přesto překypující zázraky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

dub, černý rybíz, jasmín, bergamot, ylang-ylang

Srdce

med, tomel, oud, kmín, duhovka, andělika

Základ

kakao, pačuli, jantar, santalové dřevo, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář