Parfém Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

White Fire je vůně, která ztělesňuje jedinečnou sílu a krásu přírody. Tato jedinečná vůně má špičkové tóny zelených listů a čerstvého ledu. Extravagantní čínský jasmín, kapradina a bílá ambra zaujímá místo čistého srdce. A základní tóny santalového dřeva, jantaru a pižma nás ohromí nakonec. Oblíbíte si ji hned po prvním stříknutí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. 

Složení parfému

Hlava

vodní tóny, zelené lístky

Srdce

kapradina, bílá ambra, čínský jasmín

Základ

santalové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi White Fire – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář