Parfém Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy.

O parfému Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml

XIX March je vůně od italské niche značky Tiziana Terenzi. Stvořil ji Paolo Terenzi, který si za to zaslouží velký potlesk za toto mistrovské dílo. Tuto pronikavou a jedinečnou vůni si mohou dopřát muži i ženy. Kompozici XIX March otevírá pomeranč, máta, kopřiva a zelené lísky. V laskavém srdci zavoní levandule, skořice, hřebíček, jasmín. Základ nám tvoří santalové dřevo, cedr, vetiver, muškátový oříšek, pižmo a rozmarýn. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. 

Složení parfému

Hlava

pomeranč, máta, kopřiva, zelené lístky

Srdce

skořice, hřebíček, levandule, jasmín

Základ

cedr, vetiver, muškátový oříšek, santalové dřevo, pižmo, rozmarýn

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tiziana Terenzi

Pokud chcete koupit originální parfém Tiziana Terenzi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tiziana Terenzi XIX March – parfémovaný extrakt 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář