Parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml

Parfémová voda Beau De Jour od značky Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže. Tato vůně vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule, srdce patří mátě, bazalce, pelargonii a rozmarýnu. Na závěr se rozvoní smyslné pačuli a jantar.
Na trh byla uvedena v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

levandule

Srdce

máta, bazalka, pelargonie, rozmarýn

Základ

jantar, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář