Parfém Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Fougerová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml

Fougere D´Argent je orientálně-fougerová vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje svěží mandarinku, aromatickou levanduli a zázvor. V srdci ucítíte pryskyřici labdanum a dřevo akigala. Kompozici uzavírá kumarin. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, levandule, zázvor

Srdce

labdanum, dřevo akigala

Základ

kumarin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Fougere D´Argent- EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář