Parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml

  • Parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Fougerová – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml

Fougere Platine je luxusní fougerově-aromatická vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří svěží bergamot, muškátová šalvěj, levandule a bazalka. V srdci se ukrývá pelyněk, pryskyřice olibanum, španělská pryskyřice labdanum a sladký med. Kompozici uzavírá tabák, cedr a další dřevité tóny. 
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

bergamot, šalvěj muškátová, levandule, bazalka

Srdce

pelyněk, olibanum, španělské labdanum, med

Základ

cedr, tabák, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář