Parfém Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Aldehydická),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody | Testery parfémů.

O parfému Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml

Metallique od Tom Ford je parfémovaná voda určená pro moderní a sebevědomé ženy, které milují květinové vůně. Zahalte se do svůdnosti a originality tohoto parfému na vaše speciální příležitosti nebo při běžném nošení. Oslníte v každém případě.
V hlavě tohoto parfému ucítíte nejprve bergamot, růžový pepř a aldehydy, což jsou syntetické látky, které evokují pocity čistoty a mýdlovosti. Srdcem jsou podmanivé tóny otočníku, konvalinky a hlohu. Základem je santalové dřevo, vanilka, peruánský balzám a ambrette. 
Parfém byl uveden na trh v roce 2019.
 

Složení parfému

Hlava

aldehydy, bergamot, růžový pepř

Srdce

otočník, konvalinka, hloh

Základ

santalové dřevo, vanilka, peruánský balzám, ambrette

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Metallique EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář