Parfém Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml

Santal Blush je orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Kořeněná hlava obsahuje skořici, kmín, semínka mrkve, pískavici (řecké seno) a další koření. V čistě květinovém srdci se snoubí růže, ylang-ylang a jasmín. Kompozici uzavírá pižmo, virginský cedr, pryskyřice benzoin, santalové a agarové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

skořice, kmín, koření, mrkvová semínka, pískavice

Srdce

jasmín, ylang-ylang, růže

Základ

pižmo, santalové dřevo, virginský cedr, benzoin, agarové dřevo (oud)

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář