Parfém Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml

  • Parfém Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml

Sole Di Positano Acqua je luxusní vůně pro muže i ženy. Citrusové tóny v úvodu vystřídá květinové srdce v podobě jasmínu, konvalinky, pomerančového květu, ylang-ylang a byliny shiso. Na závěr ucítíte santalové dřevo, mech a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citronové listy, esence z listů hořkého pomeranče, mandarinka

Srdce

bylina shiso, ylang-ylang, jasmín, pomerančový květ, konvalinka

Základ

santalové dřevo, mech, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář