Parfém Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml

  • Parfém Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml

Soleil Neige je luxusní orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje svěží bergamot a semínka mrkve. V čistě květinovém srdci se rozvoní jasmín, pomerančový květ, růže a bílé květiny. Kompozici uzavírá sladká vanilka, pryskyřice benzoin a labdanum.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bergamot, mrkvová semínka

Srdce

růže, jasmín, pomerančový květ, bílé květiny, turecká růže

Základ

labdanum, benzoin, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Soleil Neige – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář