Parfém Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml

Vanille Fatale je orientálně-vanilková vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje šafrán, koriandr, myrhu, pryskyřici olibanum, limetku, pomeranč a rum. V srdci ucítíte kombinaci pelyňku, růže, švestky, ječmene, kávy, květiny frangipani a narcisu. Kompozici uzavírá sladká vanilka, mahagon, semiš, dubový mech, pačuli, tabák a fialka.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

šafrán, koriandr, myrha, olibanum, limetka, pomeranč, rum

Srdce

narcis, frangipani, káva, ječmen, švestka, růže, pelyněk

Základ

vanilka, mahagon, semiš, dubový mech, pačuli, tabák, fialka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Vanille Fatale – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář