Parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml

Vert D´Encens z kolekce Private Blend Les Extraits Vert je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Obsahuje kadidlo, borovici, jedlový balzám, květinu heliotrop, dřevité tóny, dřevitou pryskyřici a keř zimostráz.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

kadidlo, borovice, jedlový balzám, heliotrop, dřevité tóny, dřevitá pryskyřice, zimostráz

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Ford. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Ford

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Ford online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář