Parfém Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

  • Parfém Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

Mužská a povzbuzující – to je vůně Pure for Him, která ztělesňuje jasný a čistý příslib. Křehkost bergamotu, mandarinky a jalovce jsou lákavou předehrou, díky které budete chtít víc. Srdce spojují dřevité akordy cedru a borovice s aromatickými akcenty levandule, skořice a borovice. V závěru je tón srdce jemně obklopen teplými pižmovými, mechovými a vanilkovými nuancemi, stejně jako dřevité tóny santalového dřeva a vetiveru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, bergamot, jalovec

Srdce

cedr, skořice, borovice, levandule

Základ

pižmo, mech, vanilka, vetiver, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tom Tailor. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tom Tailor

Pokud chcete koupit originální parfém Tom Tailor online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář