Parfém Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml

Květinově-ovocná vůně. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní, postavená na úspěchu jeho prvních vůní. Je pravá kytice polních květin, čerstvá jako ranní rosa na jarní rozkvetlé louce. Zasněte se s Tommy Girl i Vy!
Vůně byla uvedena na trh v roce 1996.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, jablko, mandarinka, máta

Srdce

vřesovec, zimolez, fialka, růže, jasmín, magnólie, lilie

Základ

santalové dřevo, cedrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Tommy Hilfiger. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Tommy Hilfiger

Pokud chcete koupit originální parfém Tommy Hilfiger online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Tommy Hilfiger Tommy Girl – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář