Parfém Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované)

  • Parfém Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované),
  • vůně unisex (Classic HD – ),
  • zařazení: Parfémy | Plnitelné flakony.

O parfému Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované)

Travalo Classic HD je praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě.
Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte Travalo Refillable a s celým Travalo pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované)

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované). Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované) v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Travalo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Travalo

Pokud chcete koupit originální parfém Travalo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Travalo Classic HD – pouzdro (tygrované) se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář