Parfém Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový)

  • Parfém Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový),
  • vůně unisex (Crystal HD Elegance – ),
  • zařazení: Parfémy | Plnitelné flakony.

O parfému Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový)

Travalo Ice je opravdu praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě.Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte Travalo Refillable a s celým Travalo pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový)

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový). Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový) v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Travalo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Travalo

Pokud chcete koupit originální parfém Travalo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Travalo Crystal – plnitelný flakon 5 ml (růžový) se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář